تولید و نصب پنجره در اشکال شکسته و هلالی

یکی از شاخص‌ترین خصوصیات پروفیل‌های دوجداره UPVC قابلیت شکل‌پذیری و امکان ساخت اشکال هندسی : بصورت (هلالی) (مثلثی) (ذوزنقه) (دایره) (بیضی) وغیره… با تنوع نامحدود است. مکانیزم عمل نیز به طور کلی به این صورت است که پروفیل های دوجداره UPVC جهت تغییر شکل در دستگاه مخصوص این کار (کوره بخار) در دمایی حدود ۱۵۰ درجه سانتی‌گراد در مدت زمان‌های مختلف (بسته به نوع پروفیل بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) نگهداری مي‌شود تا شرایط لازم جهت شکل‌ دهی به پروفیل فراهم آيد. بعداز زمان مشخص شده و انعطاف پذیر شدن پروفیل انرا از دستگاه خارج کرده و بر روی شابلون قرار میگیرد تا دقیقا شکل و فرم مورد نظر بدست اید.

شرکت آلستور مجموعه ای کامل را برای تولید اشکال هندسی ،اشکال هلالی و انواع فرمها و زاوایای انواع پنجره ها را داراست و این توانایی آلستور را برای تولید انواع فرمهای پنجره دو جداره upvc قادر میسازد. تعداد کارخانه هایی که بتوانند فرمهای هندسی و هلالی یو پی وی سی را تولید نمایند محدود است .چرا که این امر علاوه بر امکانات و ماشین آلات بخصوص نیاز به دانش فنی بالایی داشته و هر واحد تولیدی از این دانش برخوردار نمیباشد.

تولید پنجره هایی با داشتن چند ضلع بصورت هلالی در چند بخش نیاز به تجربه و دانش فنی میباشد چرا که ریبایی این پنجره ها بسیار بستگی به زیبایی هلال آنها دارد . در غیر اینصورت فرم کلی پنجره ها بهم ریخته وپس از نصب نیز نمیتواند کارایی و زیبایی خوبی داشته باشد.

الگوبرداری صحیح ، تولید آرک و زاویه مناسب ، تولید و اسمبل پنجره با کمان یا زاویه مربوطه و نهایتا نصب دقیق در محل و آبندی استاندارد . مراحلی است که میبایست بصورت کاملا دقیق صورت گیرد . پازل ستاپ در انجام پروژه های خاص همواره بهترین بوده و از افتخارات این مجموعه انجام پروژه هایی است که دیگران آن را غیر ممکن میپندارند .

ساخت پنجره هاي يو پي وي سي هلالي در ابعاد و اندازه هاي دلخواه که پس از بازديد و اندازه گيري دقيق آن توسط کارشناسان گروه صنعتی آلستور انجام خواهد پذيرفت .

اين پنجره ها در رنگهاي سفيد و لمينت طرح چوب قابل ساخت است.

صرفه جوئی در مصرف انرژی و جلوگیری از تبادل سرما و گرما

خود رنگ و بدون نیاز به مواد نگهدارنده و براق کننده

عدم تغییر رنگ در مقابل نور خورشید و شرایط مختلف جوی

عایق صوتی تا ۷۵% با استفاده از شیشه های دوجداره

جلوگیری از اتلاف و به هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی ساختمان

مقاوم و عدم زنگ زدگی در مقابل رطوبت

مصونیت از آلودگی های صوتی

عایق در برابر گرد و غبار

عایق در برابر نفوذ باد و باران

قابل اجرا در طرحهای مختلف اعم از پنجره های هلالی, قوس دار و اشکال غیر منظم