telegram instagram

logo.png

شرکت آلستور فعالیت خود را از سال 1346 و به صورت کارگاهی در صنایع آلومینیوم آغاز کرد.

در طی سالیان متمادی پروژه های بزرگ و متعددی را با مراکز مختلف همچون شرکت ایران پویا(وایسته به بنیاد مستضعفان)، شرکت آلمرول(وابسته به بنیاد 15 خرداد) ، اتحادیه صنعتی آلومینیوم کاران، شرکت تعاونی درب و پنجره سازان تهران و ... را به انجام رسانده که خود حاکی از فعالیت گسترده و حرکت رو به رشد این شرکت می باشد. با ورود تکنولوژی UPVC به ایران، گروه کارخانجان آلستور با تجهیز کارگاه های خود به ماشین آلات پیشرفته، به روز و منطبق با استاندارد های جهانی فعالیت خود را گسترده تر از پیش ادامه داده است.

همگام با سیاست گذاری های دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای هدفمند کردن یارانه ها و صرفه جویی در مصرف انرژی توانسته است اقدامات موثری را به انجام رساند. صرفه جویی حداقل 40 درصدی در مصرف انرژی و بالطبع کاهش قابل توجه هزینه های تحمیلی، باعث شده این محصول با استقبال شایان توجهی روبرو گردد.

گام بعدی آلستور در راستای کاهش هزینه های انرژی، تعویض درب ها و پنجره های قدیمی ومستهلک با انواع جدید UPVC می باشد. ایجاد و تشکیل تیم فنی مجرب و کار آزموده ای که بدون نیاز به تخریب، عملیات جایگزینی درب ها و پنجره ها را به بهترین شکل و با کیفیت ایده آل و با رعایت موازین و مقررات مهندسی به انجام می رسانند.

اینک آلستور، با افتخار امادگی خود جهت ایجاد و توسعه همکاری با شما را اعلام می دارد.